Informiranje o e-upisima za roditelje učenika s teskoćama u razvoju

Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta i Gradskim uredom za obrazovanje, kulturu i sport organizira informiranje o postupku upisa učenika s teškoćama u razvoju u I. razred srednje škole.

Cilj ovog savjetovanja jest pružiti savjetodavnu i informativnu potporu stručnim suradnicima u osnovnim školama i roditeljima učenika s teškoćama u razvoju o načinu i proceduri upisa ovih učenika u I. razred srednje škole. Informiranje će se održati 19. svibnja 2016. godine u 14h u prostorijama Srednje škole – Centra za odgoj i obrazovanje, Zagreb, Zagorska 14, s početkom u 14h i na njemu će o proceduri upisa govoriti predstavnici Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport.