SAJAM MOGUĆNOSTI

Policijska uprava zagrebačka, uz financijsku potporu Grada Zagreba, Gradskog ureda za zdravstvo organizira manifestaciju Sajam mogućnosti, koja se održala 25. svibnja 2016. s početkom u 10.00 sati, na vanjskim terenima i školskom igralištu I.OŠ Dugave i OŠ Frana Galovića.

Cilj navedenog događanja je provedba primarne prevencije usmjerene na prevenciju zlouporabe droga i ostalih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja te drugih oblika rizičnog ponašanja djece i mladih.

Ugostili smo oko 1000 učenika i učenica novozagrebačkih osnovnih škola.

Na navedenom događanju razne udruge, sportski klubovi, kao i policijski službenici Policijske uprave zagrebačke predstavili su programe učenicima osnovnih škola kako bi ih potaknuli na bavljenje sportom, kulturnim i društvenim programima i potaknuti ih na aktivno i kvalitetno provođenje svog slobodnog vremena te ih na taj način udaljiti od društveno neprihvatljivog ponašanja.