Posjet 4.a razreda Domu za starije osobe Sv. Ana

Učenici 4. a razreda s učiteljicom Željkom Tomašec obilježili su u petak, 1. listopada Međunarodni dan starijih osoba odlaskom u Dom za starije osobe Sveta Ana u Zagrebu. Nakon rekreacije i mjerenja krvnog tlaka, glazbene minute učenika 4. a i zbora umirovljenika Novog Zagreba razveselile su korisnike i djelatnike doma.

Veselje, zahvalnost i suze radosnice na licima korisnika potvrda su dobrog djela učenika četvrtog razreda. Bar na trenutak pružili smo im osjećaj da nisu sami. Upoznavanje korisnika doma i dječice koja su ih razveselila pismima podrške i skromnim poklonima bilo je vrhunac svečanosti. Kolača, kiflica i raznih slastica nije nedostajalo. Kako je rekla jedna mama: „Učiteljice o tome će se još dugo pričati.“

Veliko hvala mami Vesni Protulipac i zaposlenicima doma koji su nam omogućili sudjelovanje na ovom važnom događaju.

Učiteljica Željka Tomašec