Stručno usavršavanje učitelja u sklopu e-skole projekta

Za vrijeme zimskih učeničkih praznika učitelji i učiteljice OŠ Frana Galovića stručno su se usavršavali u sklopu projekta e-škole. Radionice su se odvijale uživo u školi u dva dana.

Osnove izrade multimedijskih sadržaja pripremila je učiteljica matematike i fizike Tanja Djaković koja je ujedno učitelje/ice OŠ Frana Galovića osposobila da postanu e-učitelji.

Drugi dan usavršavanja povjesničar Deniver Vukelić učitelje/ice OŠ Frana Galovića educirao je na temu digitalnog građanstva, neophodne vještine za rad u učionici 21.stoljeća.

Učiteljice razredne nastave sudjelovale su na stručnom skupu Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita učitelja pripravnika razredne nastave Karlovačke i Zagrebačke županije.