Višednevna edukacija Uspješna škola za školske timove za kvalitetu

U OŠ Frana Galovića započela je višednevna edukacija Uspješna škola za školske timove za kvalitetu koju je organiziralo Pučko otvoreno učilište Korak po korak.

Tim iz OŠ Frana Galovića, uz pedagoginju Franku Grubišić i ravnateljicu Maju Lisska, čine učiteljice Sanja Minarik, Željka Tomašec, Dubravka Despoja, Janja Škraba-Stanešić i Maja Jeleković. Uz učiteljice iz OŠ Frana Galovića  edukaciju za timove OŠ Janka Leskovara iz Pregrade, OŠ Rapska iz Zagreba, OŠ Kardinal Alojzije Stepinac iz Krašića vodi psihologinja Sanja Brajković, programska direktorica u NEPC -U.

NEPC je mreža europske obrazovne politike za učitelje i voditelje škola koja promiče suradnju i razvoj obrazovnih politika. Ovih dana razgovarati ćemo o vrijednostima u školi, što je školska klima i školska kultura i kako ju promijeniti.