Uskrsni sajam Zadruge Crn bel

Dragi učenici i roditelji,

u četvrtak 30.3.2023. u našoj školi će se održati Uskrsni sajam kojeg organizira školska zadruga Crn bel.

U četvrtak od 7:45 do 13:10 učenici će pod odmorima moći kupiti proizvode koje su zadrugari izradili po simboličnim cijenama. Štandovi s proizvodima će se nalaziti ispred pozornice. Neki od proizvoda koji će se moći kupiti su: ukrašene pisanice, košarice za pisanice, uskrsne čestitke i dr.

Na ovom Uskrsnom sajmu s radovima zadrugara će sudjelovati voditeljice sekcija Zrinka Kelečić (Ručni rad), Anita Mustapić (Kreativno popodne), Danijela Gracin (Domaćinstvo) i Petra Gregurić (Kreativno stvaralaštvo).

Sakupljena sredstva biti će iskorištena za samoodrživost Zadruge. Zahvaljujemo učenicima i učiteljima za pomoć i i potporu u održavanju Uskrsnog sajma.

Tomislav Šerkinić, voditelj zadruge