Učenici OŠ Frana Galovića oduševili svirkom

U kultnom rock klubu Hard Place u Zagrebu dana 26. ožujka 2023. u sklopu festivala El Musicante glazbene škole nastupili su Bulletproofs – rock bend kojeg čine učenici OŠ Frana Galovića: Stjepan Babić,7.b (vokal i gitara), Marko Jerčić, 8.a (gitara), Lucian Perić, 8.b (bas gitara), Vanja Drobac, 8.d (gitara) kao dugogodišnji polaznici El Musicante glazbene škole okupili su bend koji je dosad održao nekoliko nastupa, no ovaj nedjeljni bio je najveći dosad!

Ispred dvije stotine posjetitelja dečki su otprašili klasike, i to nimalo bezazlene – My Sharona benda The Knack i Hammer to fall legendarnih Queenovaca. Ponosni smo što naši učenici u svoje slobodno vrijeme stvaraju, razvijaju kreativnost, ritam, sviranje, sluh i improvizaciju.

El Musicante glazbena škola našim je učenicima već poznata jer niz godina surađujemo na zajedničkim projektima, poput božićnih priredbi. Zajedno se družimo s učenicima osnovnih škola iz Petrinja, sudjelujemo na Danu izvrsnosti OŠ Frana Galovića itd. Svakako posjetite njihovu stranicu www.elmusicante.com i upoznajte njihov način rada s djecom i mladima!

U nastavku fotografije s jučerašnjeg događanja, izvor : Ana Svržnjak. Bravoooo!