Obilježili smo Tjedan darovitih

U okviru Tjedna darovitih učenika koji se obilježio od 21.-24.3.2023. godine provedeno je nekoliko radionica u kojima su sudjelovali potencijalno daroviti i visoko iznadprosječni učenici 5. i 6. razreda.

Učenici 6. razreda sudjelovali su u radionicama koje su provodili partneri na projektu DAR-KO II u kojem sudjeluje naša škola, a teme kojima su se bavili su logičke i lateralne zagonetke u parovima/manjim grupama, pokus izrada „ljigavca“ („slaime“) u parovima/manjim grupama, problemski zadatci – izrada katapulta, radni listić s logičkim zadacima – sudoku, arukone i još mnogo toga.

Učenici 5. razreda sudjelovali su u radionici emocionalne pismenosti, dok su učenici 1.-4. razreda koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Galović Sveznadar obilježili posljednji dan u tjednu odlaskom u Escape room na Zagrebački Velesajam.