Dodjela nagrade Baltazar

U utorak 4. travnja 2023. je u koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog održana svečanost dodjele nagrada „Professor Balthazar“, a priznanja su najboljim učenicama i učenicima uručili i gradonačelnik Grada Zagreba Tomislav Tomašević te zamjenica gradonačelnika Danijela Dolenec.

Ovom se nagradom nagrađuju učenici koji su u školskoj godini 2021./2022. osvojili prvo, drugo ili treće mjesto na državnim natjecanjima iz znanja nastavnih predmeta, astronomije, na natjecanjima glazbe i plesa, natjecanju pjevačkih zborova, na 65. Glazbenim svečanostima hrvatske mladeži te na državnom natjecanju učenika strukovnih škola – „Worldskills Croatia“.

Naša je bivša učenica Margita Šurina sa svojom mentoricom Tenom Ponoš primila nagradu za osvojeno drugo mjesto na državnome natjecanju u poznavanju engleskoga jezika u školskoj godini 2021./2022.!

Veseli nas i činjenica da su među nagrađenim učenicima bili još neki bivši učenici OŠ Frana Galovića, Dario Šragalj i Kristijan Knego! Čestitke svima!