Ususret domaćinstvu u sklopu Erasmus projekta Eco schools sustainable tomorrow

U tjednu od 24. do 28. travnja 2023. u sklopu Erasmus projekta Eco schools sustainable tomorrow održat će se mobilnost u Hrvatskoj, domaćin je Osnovna škola Frana Galovića. U nedjelju nam dolaze dragi gosti, učenici i učenice, te njihovi učitelji iz Italije, Španjolske, Turske, Njemačke i Litve. Ovim putem želimo im poželjeti sretan put. Željno vas iščekuju naše učenice i učenici domaćini sa svojim obiteljima.

Kroz tjedan nas očekuje niz različitih aktivnosti od radionica recikliranja, planinarenja, obilaska nacionalnog parka, upoznavanja Zagreba, izrade od mlijeka do plastike, predavanja o vrstama sjemenja, oslikavanje platna na temu klimatskih promjena i eko poruka, kuhanja zdrave hrane, obilazak eko imanja…

U naše aktivnosti uključili smo i suradnju Gradske knjižnice Dugave, u kojoj će se postaviti izložba radova učenika i učitelja, te Autonomni kulturni centar – Attack i njihova hibridna zajednica.