Početak mobilnosti u Latviju u sklopu Erasmus projekta Stronger schools for 21. century

Od  24. do  28. travnja četvero učitelja OŠ Frana Galovića ( Jasna Pancer, Jasna Levanić Rogić, Danijela Gracin i Mirko Mojzeš) borave u Latviji na Erasmus + projektu naziva Stronger schools for 21. century.

Domaćin Erasmus projekta je osnovna i srednja škola Vidusskola u Brosceni. Ravnateljica škole Natalija B., njeni učitelji i učenici srdačno su nas dočekali.

Za nas su pripremili obilje događaja . Prvi dan upoznali su nas sa svojom školom koja ima 120 učenika. Obilazak škole sve nas je oduševio. Škola ima nekoliko zgrada. Imaju posebnu zgradu gdje se odvija samo prirodoslovna  STEAM nastava, zgrada za hokej i košarku. Škola je u malom mjestu Saldusu okružena prelijepom prirodom.