Početak domaćinstva u sklopu Erasmus projekta Eco schools sustainable tomorrow

U ponedjeljak 24. travnja 2023. su u našu školu u sklopu projekta Eco schools sustainable tomorrow stigli učenici i učitelji iz partnerskih škola iz Njemačke, Litve, Italije Španjolske i Turske.

Dočekani su uz priredbu koju su pripremili naši maleni učenici, te govor dobrodošlice ravnateljice Maje Lisske.

Kroz timske igre učenici su se međusobno upoznali i zabavili. Potom su učenici sudjelovali u radionici “Od mlijeka do plastike” koju je vodila učiteljica Daria Stejskal.

Istovremeno učitelji su na predavanju ravnateljice upoznali nastavi proces te naš obrazovni sustav.

Nakon učenja uslijedio je ručak i kratak odmor prije igre kojom su gosti upoznali grad Zagreb.

Umorni i mokri, ali veseli učenici i njihovi učitelji su se vratiti u hotel i svojim obiteljima u kojima su smješteni i odmorili se za nove pustolovine koje su ih sutradan očekivale.