Kraj gostovanja Erasmus + projekta Eco schools sustainable tomorrows

Za završni dan Erasmus + projekta “Eco schools sustainable tomorrows” za naše goste smo pripremili radionicu izrade cvjetnih suvenira koju je vodila vjeroučiteljica Janja Škraba-Stanešić.

U OOPG Mlađan gosti su prisustvovali svečanoj dodjeli certifikata. Koordinatorica projekta Jelena Solak Vodopija uputila je završnu riječ i zahvalu za aktivno sudjelovanje u aktivnostima u sklopu projekta.

Ravnateljica OŠ Frana Galovića Maja Lisska pridružila se pozdravima i zahvalama, a ovim putem zahvaljujemo roditeljima i obiteljima učenika/ica koji sudjeluju u mobilnosti te našim učenicama i učenicima koji su pridonijeli ukupnoj uspješnosti i realizaciji aktivnosti mobilnosti u Hrvatskoj u Erasmus + projektu Eco schools suinstable tommorows.

Gostima smo poželjeli sretan put kućama! Radujemo se susretu u Turskoj!