Dodjela certifikata zlatnog statusa Međunarodne Eko škole

Dana 7. lipnja 2023. na  Susretu međunarodnih Ekoškola u Zagrebu  od strane Udruge Lijepa naša OŠ Frana Galovića dodijeljen je certifikat za obnovu statusa Međunarodne Eko škole u kojima sudjelujemo od 2011. godine te je ravnateljici Maji Lisska i koordinatorici projekta učiteljica Petra Ivanišević Rezo uručena zelena zastava kojom potvrđujemo zlatni status.

Na svečanosti je sudjelovala i učiteljica Jelena Solak Vodopija, koordinatorica ERASMUS projekta Eco schools sustainable tomorrows u kojem sudjelujemo te se posterom naziva Tajanstveni svijet žarulja – jesmo li energetski učinkoviti u svojim domovima? predstavila učiteljica Dubravka Despoja.

Najsrdačnije čestitke učenicima, učiteljima  te ostalim zaposlenicima Ekoškole, kao i svima koji su na bilo koji način pomogli provedbu ovog programa u našoj školi.