Ispraćaj osmaša 2022./2023.

U petak 7.7. 2023. svečano smo ispratili naše učenike osmih razreda.

Osma svjedodžba potvrda je zrelosti kojom smo učenike osmih razreda ispratili u svijet uvjereni da smo ih dobro odgojili i naučili da budu odgovorni prema sebi, ali i prema drugima.

Draga djeco, dragi mladi ljudi, budite vrijedni i na ponos nama i svojim roditeljima. Imajte ciljeve jer bez cilja čovjek luta, spotiče se i laka je meta onima koji će vas htjeti raniti, iskoristiti vašu naivnost, uzeti vam slobodu govora i djelovanja, slobodu odabira vašeg osobnog i  jedinstvenog životnog puta i izričaja. Ostvarujte svoje snove, težnje, ciljeve i vizije marljivim radom, baš onako kako smo vas učili od prvog dana u školskoj klupi. Ne gazite druge u težnji za ostvarenjem svojih ciljeva. Trudite se da se ljudi oko vas dobro osjećaju. Pomažite jedni drugima. Život su usponi i padovi, greške i propusti, ali i ustajanja nakon pada kada svaki čovjek treba težiti novom početku i pronalaženju načina za ispravljanje grešaka i propusta.

Zamjenica ravnateljice Tatjana Orešković u ime svih djelatnika Osnovne škole Frana Galovića