Početak nastavne godine 2023./2024.

Nastava u školskoj godini 2023./2024. počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine u poslijepodnevnoj smjeni u 14 sati.

Obavijest o vremenu dolaska pred školu, obavijest o voznom redu autobusa, rasporedu sati koji se odnosi na 1. nastavni dan, rasporedu zvona i druge informacije koje se odnose na organizaciju rada, učenice i učenici će dobiti od razrednika/ razrednica.

Prvi dan nastave učenice i učenici od 2. do 8. razreda imaju 2 sata razrednika i jedan sat predmeta po prilagođenom rasporedu sati za 1. nastavni dan, o čemu su učenici i učenice informirani od razrednice/razrednika.
Učenici i učenice koji pohađaju posebne razredne odjele imaju prilagođeni broj sati.

Učenice i učenici 1. razreda dolaze u pratnji roditelja u školu u 17 h na svečani prijem u holu škole, gdje će nakon prigodnog programa upoznati učiteljice i učenike/ice u svojim razrednim odjelima.
Poslije upoznavanja ravnateljica će pozdraviti roditelje.

Učenici i učenice će od razrednika/ razrednica 1. nastavni dan dobiti informacije o 1. nastavnom tjednu te će moći preuzeti svjedodžbu iz školske godine 2022./23. ukoliko nisu bili u mogućnosti preuzeti u prošloj nastavnoj godini.

Svima želimo sretan početak nove školske godine i uspješnu, zanimljivu i uzbudljivu novu školsku godinu!