PRVO ŠKOLSKO ZVONO U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

U ponedjeljak 4. rujna 2023. počela je nova nastavna godina. Prvi dan škole u novoj školskoj godini uvijek sa sobom nosi uzbuđenje kako za učenike i
roditelje tako i za učitelje.

Prvo školsko zvono u školskoj godini 2023./2024. u Osnovnoj školi Frana
Galovića zazvonilo je točno u 14 sati. Učitelji, stručno osoblje i ravnateljica, uz srdačne riječi i toplu dobrodošlicu, uputili su svoje učenike u novu školsku godinu želeći im da ona protekne u zajedničkom uživanju u radu, stjecanju novih znanja i vještina, u igri i druženju. Prvi školski dan poseban je za svakog učenika, ali za naše prvašiće, koji prvi put sjedaju u školske klupe, to je dan za pamćenje. Svečani prijem prvašića i njihovo prvo školsko zvono zazvonilo je točno u 17 sati. Naši najmlađi učenici nestrpljivo su čekali ovaj dan, a u školu su stigli u pratnji svojih roditelja. Kako bi im ovaj trenutak ostao u pamćenju, stariji učenici i naše učiteljice pripremili su svečanu priredbu dobrodošlice. Uz pjesmu, ples i igrokaz uveli smo ih u svijet znanja.

Svim našim učenicima i učiteljima želimo sretnu i uspješnu novu školsku
godinu 2023./2024.!