Poduprite školu u akciji “Mali veliki talenti”

Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji/skrbnici,

Ove školske godine Konzum pomaže školama da se bolje opreme za pomoć u učenju i razvoju talenata školaraca diljem Republike Hrvatske kroz kampanju „Mali veliki talenti“.

Pozivamo vas da se pridružite kampanji i donirate kupone našoj školi. Kupone možete donirati samostalno ili ih učenice i učenici mogu donijeti u školu knjižničarki koja koordinira kampanju za našu školu.

Mali veliki talenti
Donirajte OŠ Frana Galovića

U svrhu podrške školama, kupci kupnjom u Konzumu sakupljaju kupone i dodjeljuju ih školi po izboru. Kuponi se dijele se u razdoblju od 31.8.2023. do 8.11.2023. godine. Za svaku kupnju u iznosu od 10 eura i za kupnju odabranih proizvoda na svim prodajnim mjestima Konzuma kupac će dobiti jedan kupon Mali veliki talenti. Kuponi se mogu dodijeliti školama do 30.11.2023. godine.

Hvala svima na pomoći!