Uspjeh naših učenica u badmintonu

Naše učenice Noa Korman i Petra Maras sa svojim su klubom BK Flex sudjelovale u  4. krugu Regionalnog kupa u badmintonu u Novskoj 17. rujna 2023. Cure su u svojoj kategoriji osvojile 2. mjesto u parovima. U  pojedinačnom natjecanju Noa je osvojila 1. mjesto, dok je Petra bila 3. u kategoriji U-15.

Ovim uspjehom osigurale su nastup na Hrvatskom kupu u badmintonu koji će se održati 14. i 15. listopada 2023. u Donjoj Stubici.

A kakve je dojmove natjecanje ostavilo na Nou i Petru pročitajte u nastavku:

Na Regionalnom kupu bilo nam je zaista izazovno, no igrale smo već dosta puta s istim protivnicama. Popele smo se stepenicu gore. Uskoro ćemo nastupiti na Hrvatskom kupu 14. i 15. listopada u Donjoj Stubici. Na Hrvatskom kupu očekujemo dosta jakih protivnika pa nismo sigurne u vrhunske rezultate s obzirom na to da nastupamo prvi put na ovoj razini natjecanja. Na natjecanju ćemo dati sve od sebe da postignemo što bolji rezultat.”