Nastup Plesnog zbora Frigovci na 27. Hrvatskom dječjem festivalu u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u nedjelju 19. studenoga 2023.

Hvala djeci koja su nastupila i njihovim roditeljima koji su nas podržali. Izvedba pjesme “Strane svijeta” ostat će nam u trajnom sjećanju po odličnom nastupu, veseloj pozornici, punom gledalištu i osvojenom trećem mjestu. S nestrpljenjem čekamo snimku na HTV-u. Čestitam svima koji su sudjelovali u organizaciji festivala i davali nam podršku. Zahvaljujemo svim učiteljima i učiteljicama koje su nam izlazile ususret.
Pjesma je nastala iz pera i nota Jasne Levanić Rogić uz aranžere Dražena Žanka i Antonija Zadru. Koreografija: učenici iz zbora i njihova voditeljica.

Voditeljica zbora , Jasna Levanić Rogić