Prvo mjesto na natjecanju iz badmintona

Naše učenice sudjelovale su na Školskom natjecanju iz badmintona koje se održalo 21. i 23. studenog 2023. na Zagrebačkom velesajmu. Svojim izvanrednim nastupom osvojile su 1. ekipno mjesto za djevojčice u kategoriji do 15 godina. Nastavak natjecanja očekuje ih na Državnom natjecanju koje će se održati u Poreču od 26. do 28. veljače 2023.

Osvrt učenica:

„Ove godine imamo velika očekivanja jer smo i prošle godine bile prve na Gradskom prvenstvu. Ovogodišnjim prvim mjestom plasirale smo se na Državno prvenstvo koje će se održati u Poreču. Na državnom prvenstvu također imamo velika očekivanja. Nadamo se da ćemo biti među prve tri ekipe, iako smo prošle godine bile devete.“

„Nije nam bilo toliko teško jer smo znale da na ovom natjecanju neće biti toliko jaka konkurencija jer je to školska razina natjecanja, no svejedno smo osjećale tremu i napetost dok smo igrale.“