SANDUČIĆ POVJERENJA

Želiš nekome ispričati što te muči?

Ne znaš kome se obratiti?

Trebaš osobu od povjerenja?

Dosađuje li ti netko ili te možda čak zlostavlja, a bojiš se reći svojim roditeljima, prijateljima, učiteljima, jer ne znaš kako će reagirati?

Poznaješ li nekoga iz tvog razreda ili škole tko pati jer ima problem. Rugaju mu se, isključuju ga iz društva, vrijeđaju, prijete ili ucjenjuju?

Ovo je mjesto gdje se možeš obratiti za pomoć, istresti svoje brige i muke, prijaviti zlostavljanje ili jednostavno pitati sve što te zanima o učenju, školi, prijateljima, odnosima sa drugim osobama ili o životu!

Sandučić povjerenja nalazi se u školskoj knjižnici ili možeš poslati svoju poruku ili pitanje u e-sandučić:

sanducic.fg@gmail.com

Poruke mogu biti sa vašim potpisom ili anonimne (bez potpisa) iako bi bilo bolje da se potpišete kako bi vas lakše pronašli i pokušali na što brži, ali prije svega kvalitetniji način riješiti problem koji vas muči.

Bez brige vaše ime i problem ostaju s nama!!!

Vaš sandučić povjerenja 🙂