ODRŽAN TEEN CAP SEMINAR U NAŠOJ ŠKOLI

U petak 26.10. i subotu 27.10.2012. godine održana su dva seminara za primjenu Teen CAP programa. Jedan je održan u Pazinu, a drugi u Zagrebu.

Zagrebački seminar vodile su trenerice Elvira Nimac i Sanja Brajković, gdje je prisustvovalo 32 djelatnika osnovnih škola sa šireg područja Grada Zagreba.

Sudionici su ocijenili edukaciju visokim ocjenama te pokazali veliki interes i želju da ovaj program prevencije zlostavljanja djece provode u svojim školama.

Ovim putem, Udruga roditelja “Korak po korak” i trenerice zahvaljuju svim sudionicima na velikom interesu, odličnoj suradnji i pozitivnoj atmosferi tijekom edukacije. Također, zahvaljujemo Osnovnoj školi Vladimira Nazora iz Pazina i Osnovnoj školi Frana Galovića iz Zagreba na pomoći u organizaciji i provedbi seminara.

PREUZETO SA:http://www.udrugaroditeljakpk.hr/cap-program-prevencije-zlostavljanja-djece/teencap/250-proirena-cap-mrea-teencap-u-pazinu-i-zagrebu NA ČIJOJ STRANICI MOŽETE POGLEDATI FOTO GALERIJU.