UPISI U SREDNJE ŠKOLE

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014. te izmjenama i dopunama elemenata i kriterija

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta donijelo je Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole za školsku godinu 2013./2014. Sastavni dio Odluke je Struktura razrednih odjela i broja učenika I. razreda srednjih škola.

Pored toga, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta donijelo je Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u srednje škole u školskoj godini 2013./2014.

Sve potrebne informacije mogu se vidjeti u dokumentima koji se nalaze u nastavku:

1. Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
  2. Struktura razrednih odjela i broja učenika – I. dio
  3. Struktura razrednih odjela i broja učenika – II. dio
  4. Odluka izmjenama i dopunama Odluke o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u srednje škole u školskoj godini 2013./2014.

preuzeto sa: www.skole.hr