OBAVIJEST O UDŽBENICIMA 2013/2014.

Udžbenici za novu školsku 2013./2014.god.

Poštovani roditelji,

vezano za vaše upite o nabavci udžbenika za novu školsku 2013./2014.god. želim vas izvijestiti da je od strane Gradskog ureda za obrazovanje kulturu i sport i prije kraja nastavne godine bila najavljena mogućnost nabavke besplatnih udžbenika za sve učenike zagrebačkih osnovnih škola temeljem Kataloga obveznih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za osnovnu školu, kojeg je Ministarstvo znanosti,obrazovanja i sporta utvrdilo 2010.godine.

Škola je dobila potvrdu gore navedenog u vidu Zaključka, donešenog na 2. sjednici Gradske skupštine  Grada Zagreba,  kako slijedi;

ZAKLJUČAK o prihvaćanju inicijative za nabavu besplatnih školskih udžbenika za sve učenike osnovnih škola u Gradu Zagrebu za školsku godinu 2013/2014.

1. Prihvaća se inicijativa gradonačelnika Grada Zagreba za nabavu besplatnih školskih udžbenika za sve učenike osnovnih škola u Gradu Zagrebu za školsku godinu 2013/2014.

2. Sredstva za nabavu besplatnih školskih udžbenika za sve učenike osnovnih škola u Gradu Zagrebu za školsku godinu 2013/2014., osigurat će se izmjenama Proračuna Grada Zagreba za 2013. na slijedećoj sjednici Gradske skupštine Grada Zagreba.

Preuzeto: http://skupstina.zagreb.hr/default.aspx?id=1057#sthash.AzPbJqRD.IXZqiprp.dpuf

Ravnateljica:

Blaženka Jurić- Mrša, prof.