NOVI VOZNI RED ZA UČENIKE PUTNIKE

Zagreb, Školski prilaz bb

Obavijest roditeljima

Poštovani roditelji,

izvješćujem Vas da od sutra, 10.rujna krećemo s malo izmijenjenim vremenom polaska autobusa iz Jakuševca i Buzina u jutarnjem turnusu.

Razlog promjene ranijeg polaska je manji broj autobusa sa tri na dva.

Autobus za učenike iz Jakuševca kreće u 7,20 sati s početne stanice Vatikanska-Sarajevska i dalje kruži po Kamenarki i Jakuševcu po već uhodanom rasporedu.

Iz Buzina prvi autobus kreće u 7,20 s početne stanice na igralištu Mladosti, uzima svu djecu s te lokacije .Nakon toga kruži po Buzinu te uzima prvenstveno učenike od 1. do 5.razreda.

Drugi autobus kreće od hotela Aristos u 7,40 sati i uzima preostale učenike po Buzinu . Taj autobus ne ide u Ulicu Mladosti.

U poslije podnevnom turnusu nema promjene u vremenu polaska.

Kada ZET napravi novu tablicu novog voznog reda i nama je pošalje istu ćemo objaviti na WEB stranici škole i oglasnoj ploči škole u prizemlju.

Povratak učenika iz škole iza 4.,5.,6., i 7.sata znači u

11,35

12,25

13,15

14,05

a učenici koji imaju nastavu informatike u suprotnom turnusu korist će postojeći raspored prijevoza u smjeni I. OŠ Dugave.

S poštovanjem,
ravnateljica Blaženka Jurić Mrša, prof.