POZIVNICA

Poštovane/i,

pozivamo Vas na tribinu „Građanski odgoj i obrazovanje – iskustva i izazovi“ koju organiziraju studentice i studenti Mirovnih studija u suradnji s GOOD Inicijativom u kampanji za sustavno i kvalitetno uvođenje građanskog odgoja i obrazovanja pod sloganom „Znam, razmišljam, sudjelujem“.

Na tribini će se govoriti o tome što je to građanski odgoj i obrazovanje – što će se učiti, kako i zašto. Ukazat ćemo na dosadašnja iskustva i dobre prakse, na nužnost kvalitetne edukacije nastavnog osoblja i općenito na izazove vezane uz uvođenje i provedbu ovog predmeta. Svoj projekt o volontiranju „Franov bicikl“ prezentirat će učenici OŠ Frana Galovića iz Dugava-Filip Milijan Ćutuk iz 7.c i Jana Klarić, 7.a.

Tribina će se održati 15. svibnja 2014. u Kulturnom centru Travno (Božidara Magovca 17) s početkom u 19 sati.

Na tribini sudjeluju:

Martina Horvat, GOOD Inicijativa ; Blaženka Jurić Mrša, ravnateljica OŠ Frana Galovića ; Danijela Gracin, učiteljica ; Maja Lisska, pedagoginja ; Neva Ćapin, psihologinja