DOKUMENTACIJA ZA UPIS U SŠ 2014/2015.

Poštovani roditelji i dragi osmaši!

Za nadolazeće upise Vaše djece u srednje škole potrebno je pripremiti slijedeće dokumente:

1. SVJEDODŽBA 5. RAZREDA – original
  2. SVJEDODŽBA 6. RAZREDA – original
  3. SVJEDODŽBA 7. RAZREDA – original
  4. SVJEDODŽBA 8. RAZREDA – original
  5. DOMOVNICA – original
  6. SVJEDODŽBA LIJEČNIKA MEDICINE RADA ili
    POTVRDA ŠKOLSKOG LIJEČNIKA, za strukovne škole ovisno o uvjetima propisanim „Službenim natječajem za upise u srednje škole“
  7. UPISNICA – popunjena i potpisana od strane učenika i
    roditelja
  8. UGOVOR O NAUKOVANJU za 3 – godišnje strukovne
    programe, ovisno o uvjetima određene škole
  9. MIŠLJENJE STRUČNOG TIMA O PROFESIONALNOM
    USMJERAVANJU – za učenike s većim zdravstvenim teškoćama, učenike s rješenjima (PP, IP – izravni upis)
  10. DOKUMENTACIJA temeljem koje su učenici ostvarili
    pravo na dodatne bodove (smrtni list, potvrda CZZS,
    liječnička potvrda o teškoj kroničnoj bolesti roditelja)

Podsjećam da se radi potpisivanja PRIJAVNICA vidimo u našoj školi 9.7.2014. u jutarnjem terminu koji je dogovoren s razrednicama (učenici i roditelji).

Nakon zaključavanja odabira programa 8.7.2014., te potpisa prijavnica u našoj školi 9.7.2014., dokumentacija za upise u srednje škole predaje se u odabranu srednju školu od 14. do 18.7.2014.

***Učenici osmih razreda koji će se prijavljivati u programe strukovnih škola obavezno trebaju provjeriti u Jedinstvenom popisu zdravstvenih kontraindikacija koja je dokumentacija potreba za upis u odabrani program/programe.
Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija nalazi se na stranici mzos.hr ili na stranici upisi.hr te na web stranici škole.
U Jedinstvenom popisu zdravstvenih kontraindikacija treba pronaći odabrani program/programe i u pretposljednjem stupcu pronaći treba li za taj program/programe potvrda školske medicine ili svjedodžba medicine rada. (Za neke programe trebaju obje potvrde).
Za potvrdu školske medicine treba se javiti školskoj liječnici,dr.T.Gadže Okić, spec šk.medicine u školsku ambulantu.
Za svjedodžbu medicine rada treba se javiti u bilo koji dom zdravlja u kojem postoji medicina rada.
Napominjemo da se pregled na medicini rada plaća!

Zagreb, 1.7.2014.