POZIVNICA ZA DAN ŠKOLE 2015.

Poštovani,

Radosno Vas pozivamo na proslavu Dana škole i Dana grada Zagreba.

Svečanost će se održati u ČETVRTAK, u predvorju škole 28. svibnja 2015. godine s početkom u 18 sati.

Tom prigodom ćemo podići i eko-zastavu povodom obnove statusa Eko-škole.

U suradnji sa Zakladom Ana Rukavina istoga dana od 16 do18 sati u prostorijama školske dvorane  održat ćemo upis u Registar dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica.

U Registar se mogu upisati sve zdrave osobe od 18 do 40 godina.

Učenici, djelatnici i ravnateljica OŠ Frana Galovića

Sve na ovom svijetu

K’o latice na cvijetu

Uvijek ima svoju boju

a priroda kaže … KOJU!

(Mladen Kušec)

69 novih potencijalnih darivatelja u Zagrebu

objavljeno: 29. svibanj 2015.

Dragi naši, na dvjema akcijama upisa u Registar koje je Zaklada Ana Rukavina organizirala u Zagrebu, 28. svibnja u Osnovnoj školi Frana Galovića i 29. svibnja u Erste & Steiermärkishe banci, Registar je povećan za ukupno 69 dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica.

Na akciji u OŠ Frana Galovića pridružilo nam se 15 građana, dok je u Erste & Steiermärkishe banci Registru pristupilo 54 zaposlenika banke.
Zahvaljujemo od srca gospođi Maji Lisski, školskoj pedagoginji OŠ Frana Galovića, gospođi Lidiji Jagić iz Erste & Steiermärkishe banke, inicijatoricama ovih akcija, kao i svim mladim ljudima koji su nam se u ova dva dana pridružili, napravili su veliku i plemenitu stvar za oboljele!

izvor: http://www.zaklada-ana-rukavina.hr/content/hr/news/detail.aspx?newsID=1093