KRAJ ŠK.GOD.2014/2015.

Poštovani roditelji, učenici, učitelji!

Čestitamo svima na ostvarenom uspjehu!

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda bit će u u utorak, 30.lipnja 2015. s početkom u 9 sati. Za učenike 8. razreda, svečana podjela počinje istoga dana, u 11 sati. Sukladno tomu, organiziran je prijevoz iz i do Buzina, Jakuševca za djecu koja su korisnici školskog ZET-ovog autobusa. Prijevoz učenika iz Buzina i Jakuševca  je u 8.45 i u 11.15.

Ukoliko je učenik spriječen doći na podjelu svjedodžbi u školu, ista se može naknadno podići u tajništvu škole.

Učenici 8. razreda zajedno s roditeljima imaju obvezu dolaska u školu u srijedu 8.7.2015. i potpisivanja prijavnica o odabiru srednje škole. O samom terminu (satu) biti će obaviješteni nakon dogovora sa razrednicama prilikom dodjele svjedodžbi.

Nastavna godina 2015./2016. počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2015. godine u jutarnjoj smjeni. Priredba za 1.razrede počinje u 11 sati.

Dodatne obavijesti i raspored sati biti će krajem kolovoza na internetskoj stranici škole i ulaznim vratima škole.

Želimo Vam veselo ljeto, mnogo odmora, puno zabave i pokoju dobru knjigu.

Posebne želje za uspjehom upućujemo svima koji moraju na dopunsku nastavu (A O ČEMU SU RODITELJI OBAVIJEŠTENI OD STRANE RAZREDNIKA USMENIM I PISANIM PUTEM) kao i  našim osmašima koje čeka upis u srednje škole.

Učitelji, stručne suradnice, djelatnici i ravnateljica škole