POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2015/2016.

Poštovani roditelji i draga djeco,

Sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2015./2016. te Kalendaru za šk.god.2015/2016., nastava u školskoj godini 2015./16. počinje u ponedjeljak, 07. rujna 2015. godine u jutarnjem turnusu.

Nastava za učenike od 2. do 8.razreda počinje u 8 sati. Učenici će prvog nastavnog dana dobiti raspored sati, raspored prostorija i detaljnije upute o početku školske godine. Nastava će trajati tri školska sata. Učenici trebaju doći u školu s torbama jer će taj dan preuzeti udžbenike.

Program produženog boravka u 1. i 2. razredima organizirati će se od utorka 8. rujna 2015.godine.

Svečani doček učenika prvih razreda je 07. rujna 2015. u 11,00 sati.

Prvog nastavnog dana za učenike neće biti organizirana prehrana. Sljedećeg dana (utorak, 8.rujna) osigurana je u potpunosti prehrana za učenike koji su uključeni u program produženog boravka , a od četvrtka (10.rujna) za sve učenike škole.

Prijevoz za učenike s područja Buzina i Jakuševca koji su korisnici ZET-ovog autobusa, prvi nastavni dan biti će organiziran prema izmijenjenom rasporedu:

-u 7.30 sati-polazak iz Buzina – Jakuševca

-u 10.30 sati-polazak iz OŠ F.Galovića do Buzina i Jakuševca, odnosno povratak U 10.40, koji će  povesti prvašiće na priredbu.

Od utorka je prijevoz organiziran po ustaljenom voznom redu.

Želimo Vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Ravnateljica i djelatnici OŠ Frana Galović