NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS

Obavijest o provođenju natjecanja u čitanju naglas za Grad Zagreb i Zagrebačku županiju
Odjel za djecu i mladež Gradske knjižnice, Knjižnice grada Zagreba 27. listopada 2015. godine u 10 sati, u okviru 3. nacionalnog natjecanja u čitanju naglas provelo je natjecanje za grad Zagreb i Zagrebačku županiju.
Inicijatori ovog natjecanja i organizatori na nacionalnoj razini su Narodna knjižnica i čitaonica Vlado Gotovac Sisak i Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež Hrvatskog knjižničarskog društva.
Natjecanje je bilo namijenjeno učenicima osnovnih škola od 3. do 8. razreda, u mlađoj i starijoj kategoriji.
Nakon provedenog prednatjecanja u svojim školama prijavili smo dva predstavnika, KARLA RADICU (mlađa kategorija) i IVANU ĐEREK (starija kategorija) .

OVIM PUTEM ČESTITAMO OD SRCA KARLU I IVANI NA SUDJELOVANJU TE DRŽIMO PALČEVE IVANI ĐEREK IZ 7.B RAZREDA KOJA JE NA RAZINI ŽUPANIJA; (GRAD ZAGREB I ZAGREBAČKA)

POBIJEDILA NA NATJECANJU U SVOJOJ KATEGORIJI TE ĆE U STUDENOM MJESECU PREDSTAVLJATI ŠKOLU NA DRŽAVNOM NATJECANJU.

SRETNO!!