Dođi, vidi, pomozi – izbjegloj djeci!

Muzej suvremene umjetnosti i Gradsko društvom Crvenog križa Zagreb, u subotu 14. studenoga 2015. od 15 do 20 sati, obilježavaju Međunarodni dan tolerancije humanitarnom akcijom “Dođi, vidi, pomozi – izbjegloj djeci”.

U želji da barem malo pomognemo najranjivijoj skupini među izbjeglicama, djeci, Pedagoški odjel MSU-a u suradnji s Crvenim križem Zagreb osmislio je program cjelodnevnog druženja namijenjen svima – malenima, malo većima, starijima, grupama i obiteljima. U velikom prostoru našeg Muzeja održavat će se likovni, glazbeni, kazališni i filmski programi, a u mnogima će sudjelovati sama djeca, ali i poznati glazbenici poput grupe Vatra.

Prikupljat ćemo novčane donacije, dječju hranu, higijenske potrepštine, zimsku obuću i odjeću za djecu.

Događaj nesebičnim radom pomažu i brojni volonteri.

Program pogledajte u privitku.

Dođi, vidi, pomozi!