OBJAVA ORIJENTACIJSKOH LISTA PORETKA ZA KANDIDATE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Na službenim internetskim stranicama Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole objavljeno je kako će se danas, 24. lipnja 2016 godine u 12 sati objaviti orijentacijske ljestvice poretka za kandidate s teškoćama u razvoju, a na njima nalaze se svi kandidati koji su programe obrazovanja prijavili u uredima državne uprave bez obzira ispunjavaju li sve preduvjete. Orijentacijske ljestvice poretka osvježavaju se svakih sat vremena.

Na konačnim ljestvicama poretka za učenike s teškoćama naći će se samo kandidati koji ispunjavaju potrebne preduvjete.

Nedostatak određenog preduvjeta vidljiv je kandidatima na njihovom sučelju na poveznici Moji rezultati/Detaljno.

Liste prioriteta za svoje učenike škole mogu vidjeti na svom administratorskom sučelju na kartici Učenici/Podatci o učeniku/Prijave TR, dok će orijentacijske ljestvice prioriteta biti vidljive na kartici Učenici/Podatci o učeniku/Rezultati TR nakon 12 sati.