E TWINNING PROJEKT: 100.DAN ŠKOLE

I ove su godine razredni odjeli 3.a i 3.d sa svojim učiteljicama Sanjom i Zrinkom sudjelovali u eTwinning projektu ˝100.dan škole˝ u organizaciji Udruge hrvatskih učitelja ˝Zvono˝, koji se tradicionalno održava u veljači u brojnim europskim zemljama. Cilj je projekta okupiti učenike i učitelje osnovnih škola koji su spremni svojim kreativno osmišljenim sadržajima obilježiti ovaj dan u školi.

100.dan škole obilježen je 15. veljače 2017. nizom kreativnih, zabavnih, veselih i poučnih aktivnosti: matematičke igre, stvaranje smiješne priče od naučenih vrsta riječi, Oluja mozga na riječ ˝zdravlje˝, pisanje lijepih poruka prijateljstva, uglazbljivanje himne projekta, igre spretnosti i motorički zadatci s pomagalima….

Djeca su na kraju napravila evaluaciju dana iz koje saznajemo da im je bilo zabavno, uzbuđujuće, neponovljivo…, a osobito im se svidjelo suradničko učenje, timski rad i međusobno pomaganje.