OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2017./2018.

Poštovani roditelji i draga djeco,

Prema Pravilniku o početku i završetku nastavne godine za učenike osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj, nastava u školskoj godini 2017./2018. godini počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2017.godine.

Nastava za učenike od 2. do 8.razreda započinje u 8 sati. Učenici će prvoga dana nastave dobiti raspored sati, raspored prostora, detaljnije upute o školskoj godini. Nastava će trajati tri školska sata. Obvezno je ponijeti pribor za pisanje i informativku/bilježnicu te školsku torbu. Popis udžbenika koji će se koristiti u novoj školskoj godini nalazi se na mrežnoj stranici Škole. Budući da je grad Zagreb osigurao besplatne udžbenike za osnovnoškolce, molimo Vas da u dogovoru sa Vašim razrednicima udžbenike i podignete odmah 1.nastavni dan.

Učenici 1. razreda doći će zajedno sa svojim roditeljima (skrbnicima) u 11.00 sati na svečanu priredbu za buduće prvašiće, koja će se održati u holu škole, a nakon toga u pratnji učiteljica, razrednice i učiteljice u PB (produženi boravak), te roditelja (skrbnika) odlaze u matične učionice gdje će dobiti detaljnije informacije o prvom nastavnom tjednu i školskoj godini općenito.

Ovim putem obavještavamo i roditelje (skrbnike) da temeljem ustavne odredbe o pravu na zaštitu osobnih podataka (čl. 37 Ustava Republike Hrvatske), Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN br. 103/03., 118/06., 41/08.,130/11., 106/12 – pročišćeni tekst) i podzakonskih akata i učenike -buduće prvoškolsce da se POPIS UČENIKA 1. RAZREDA U ŠK.GOD. 2017./2018. nalazi u prostorijama škole (u holu škole, od ulaza lijevo na oglasnoj ploči).

Prvog nastavnog dana za učenike 1. do 8. razreda neće biti organizirana prehrana u školi. Sljedećeg dana, 5.rujna (UTORAK) osigurana je prehrana za učenike koji pohađaju nastavu produženog boravka, a od četvrtka, 7.rujna 2017. prehrana je organizirana za sve učenike škole.

Prijevoz za učenike na dan 4.09.2017.s područja Buzina i Jakuševca biti će organiziran za učenike po slijedećem rasporedu:

• 7.20 polazak iz Buzina, 7.40 polazak iz Jakuševca - 10.40 polazak iz OŠ Frana Galovića za Buzin-Jakuševac, u povratku dovesti prvašiće na priredbu u školi koja počinje u 11.00 sati, i pričekati da završi priredba kako bi ih mogao odvesti nazad oko 11.40 sati.

Želimo Vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Djelatnici škole i Vaša ravnateljica