Školsko natjecanje u čitanju na glas

Školsko natjecanje za 5. natjecanje u čitanju na glas je održano 12. listopada 2017. Pobjednici su Mario Jeras i Maja Juranović.

Na natjecanju je sudjelovalo 33 učenika podjeljenih u dvije starosne skupine.

Mlađu skupinu su činili učenici od trećeg do petog razreda. U ovoj skupini se natjecao 21 učenik. Pobjednik ove skupine je Mario Jeras iz 4.a, koji je čitao iz knjige “Tajna šutljivog dječaka” autora Hrvoja Kovačevića.

Stariju skupinu su činili učenici od šestog do osmog razreda. Natjecalo se 12 učenika, a u jakoj konkurenciji pobjedila je Maja Juranović iz 6.b koja je čitala “Konrad ili dječak iz limenke” autorice Christine Nöstlinger.

Čestitke pobjednicima koji idu na gradsko natjecanje, a ostalima želimo da i dalje nastave njegovati ljubav prema knjigama i čitanju i nadamo se da se vidimo i sljedeće godine.