AKTIVACIJA ZET POKAZA

Poštovani,

radi pojednostavljenja i brže cirkulacije išlo se sa „novim“ načinom izrade iskaznica. Međutim, nije se pokazalo uspješno iz razloga što učenici nisu otišli na prodajna mjesta ZET prodaja karata, I-novine i Tisak  preuzeti kupon za vožnju organiziranim školskim autobusima. Ured karata je poslao informacije o svakom učeniku koji je ili nije aktivirao karticu, stoga molim nadležne u školama da upozore i obavijeste roditelje učenika (ili učenike viših razreda ) da su dužni sa iskaznicom otići (obzirom da sa Tiskom više ne surađujemo ) na kiosk I-novine i ZET prodaja karata kako bi preuzeli godišnji kupon.

Tolerancija je bila I. polugodište, vozači autobusa će kontrolirati iskaznice, a rok za aktivaciju je do 16.02.2018.

S poštovanjem,

Veselko Zelenika dipl. ing.

Ovlašteni projektant

Poslovno Područje promet

Služba za nadzor, upravljanje i razvoj prometa

Odjel za razvoj prometa