Dan Dugava

Draga djeco i roditelji, pozivamo vas na proslavu Dana Dugava koja će se održati u subotu 26.5. 2018. na zelenoj površini pokraj škole od 10 do 14 sati.

Na proslavi će biti pregršt zanimljivih aktivnosti, kao što su sportske radionice (karate, judo, tenis, kenjutsu), likovno-kreativni kutak, dječji koncert, facepainting i sajam kreativaca, a u poslijepodnevnim satima pozivamo vas na glazbeno natjecanje za djecu: Prvi glas Dugava koje će također biti na zelenoj površini iza škole od 17 do 20h.

Proslavu Dan Dugava organiziraju: Građanska inicijativa Dugave, Dječji klub Zmajo, Igraonica La musica, Operacija grad, Prva OŠ Dugave, OŠ Frana Galovića, Centar za mirovne studije, Mjesni odbor Dugave i Dječji vrtić Tratinčica.