OBAVIJEST o upisu djece u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2018./2019.

Upis djece u I. razred osnovne škole obavljat će se u prostorijama škole prema sljedećem rasporedu:

14. lipnja od 8 do 10 sati (informatička učionica)

15.lipnja 2018. od 16.30-19.30 sati (prostorija psihologinje škole)

16.lipnja 2018. od 9-12 sati (psihologinja škole)

Molimo roditelje / skrbnike koji nisu prilikom testiranja dostavili traženu dokumentaciju da obavezno donesu:

• Potvrdu o prebivalištu/ boravištu djeteta koju izdaje MUP RH
  • Rodni list,dokument iz kojeg se može iščitati OIB i JMBG
  • Rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis (odnosi se samo na djecu rođenu od 01. travnja 2012. )
  • medicinsku dokumentacijutemeljem koje se odgađa upis u 1.razred
  • Ukoliko je dijete testirano u drugoj školi- Mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta za upis u I. razred, obrazac 3.
  • Ukoliko će dijete koristiti šk.autobus- fotografiju za pokaz (3 X 3.5 cm)

Prioritet pri uključivanju u produženi boravak imaju:

• djeca čija su oba roditelja /skrbnika zaposlena– dostaviti potvrde poslodavca
  • djeca zaposlenoga samohranog roditelja/skrbnika, koji koriste pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi;
  • djeca invalida Domovinskog rata, ako je drugi roditelj/skrbnik zaposlen;
  • djeca s teškoćama u razvoju;
  • djeca bez roditelja/skrbnika ili zanemarenoga roditeljskog staranja;
  • djeca koja žive u teškim zdravstvenim i socijalnim uvjetima;
  • djeca koja primaju dječji doplatak.

Dokumente s dokazima o ispunjavanju navedenih uvjeta roditelji/skrbnici, učenika dostavljaju školi.

Napomena: ukoliko ste gore navedenu  dokumentaciju dostavili tijekom testiranja  nije potrebno ponovo dostavljati istu.

Veselimo se Vašem dolasku!

Ravnateljica Blaženka Jurić Mrša, prof.