OBAVIJEST- ZET školski prijevoz za školsku godinu 2019/2020.

Učenici koji koriste Organizirani prijevoz, a već imaju iskaznicu za prijevoz mogu od 25.08.2019. otići na ZET prodaju karata, I-Novine ili Tisak sa napomenom besplatni Organizirani prijevoz kako bi napunili kupon za slijedeću školsku godinu.

Drugi učenici koji prvi put vrše izradu i hoće koristiti Organizirani prijevoz po Ugovoru Grada Zagreba i ZET-a kao prijevoznika dužni su ispuniti zahtjev, priložiti sliku, ovjeriti u školi i odnijeti na ZET kako bi se izradila pretplatna karta.

Prva izrada je za učenike besplatna.

Roditelji učenika prvih razreda koji su ispunili zahtjev za izdavanje pretplatne karte na upisima u 1. razred osnovne škole, ovjereni zahtjev će dobiti natrag na prvom roditeljskom sastanku te odnijeti u ZET kako bi dobili pretplatnu kartu.

U prilogu se nalazi zahtjev za izdavanje pretplatne karte za školsku godinu 2019/2020.

Zagrebački električni tramvaj d.o.o.