Putovanje u Poljsku u sklopu projekta English just speak

Učenici naše skole, šestaši, krenuli su u novu, čarobnu Erasmus+ avanturu, a prate ih učiteljica Sanja Minarik i psihologinja Aleksandra Vukelić.

Ovoga puta radi se o novom KA2 projektu “English-just speak”. Cilj je projekta pokazati mladima kako je strani jezik komunikacijski alat čijim će poznavanjem steći mnoge nove prijatelje, upoznati nove kulture, običaje, posjetiti nove zemlje.

Engleski jezik ne treba učiti samo zbog  ocjene ili ispita, već stoga što im poznavanje jezika otvara  vrata Europe i svijeta.

Prva razmjena se održava od 2. veljače do 8. veljače 2020. u mjestu Rzeszow  u Poljskoj. Našim učenicima i voditeljicama želimo dobar provod, puno novih i lijepih iskustava, znanja i prijatelja.