Međuškolsko natjecanje u graničaru

Međuškolsko natjecanje u graničaru za 3. i 4. razrede je počelo u subotu 15. veljače 2020. g.

Školu Frana Galovića je predstavljala ekipa od jednakog broja dječaka i djevojčica iz sva četiri 3. razreda koji su se dobrovoljno javili. Vodile su ih učiteljica 3.b Danijela Gracin, a u pratnji je bila i učiteljica 3.c Suzana Krznarić.

Slika 1. Ekipa OŠ Frana Galovića s učiteljicom Danijelom Gracin

Ekipa OŠ Frana Galovića se okupila u 8:30h u OŠ Granešina. Prvu utakmica je tim OŠ Frana Galovića dobio bez borbe jer njihov protivnik OŠ braće Radića nije došao na vrijeme.

Slika 2. Zagrijavanje prije utakmice

Drugu utakmicu su odigrali s timom 4.tog razreda OŠ Jure Kaštelana i izgubili s rezultatom 13:3, 10:2.

Slika 3. Utakmica OŠ Frana Galovića i OŠ Jure Kaštelana

S ovim porazom završilo je natjecanje za tim škole Frana Galovića. Namjeravaju se prijaviti i iduće godine.