PSIHOLOŠKA POMOĆ

Dragi učenici i roditelji,

zbog nastale situacije aktivirani su krizni timovi za psihološku podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja koji su spremni pružati telefonsku i online podršku svim učenicima, učiteljima i njihovim roditeljima koji trebaju pomoć.

Više informacija možete pronaći na sljedećim linkovima:

Niste sami

Hrvatsko psihološko društvo

Škola za život – Podrška nakon teškog događaja

Tesa – telefon za psihološku pomoć

Podrška djeci rastavljenih roditelja u vrijeme zdravstvene krize

Centar za rehabilitaciju

❗️Psihološka podrška – podijelite s prijateljima❗️Danas smo aktivirali krizne timove za psihološku podršku…

Objavljuje Blaženka DivjakPonedjeljak, 23. ožujka 2020.
Kako podržati dijete u nošenju sa strahom od potresa_ Odgojno savjetovaliste_ERF

Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu zbog nemogućnosti pružanja usluga direktnim putem roditeljima je omogućeno besplatno telefonsko savjetovanje vezano uz različita područja razvoja djeteta.
Na poveznici i dokumentu u prilogu možete prinači područja iz kojih stručnjaci (psiholozi, edukacijski rehabilitatori, logopedi i socijalni pedagozi) pružaju podršku i savjetovanje, vrijeme u kojem ih se može nazvati i telefonski brojevi.
Centar za rehabilitaciju