OBAVIJEST RODITELJIMA- PRIJEVOZ OD 11.05.2020.

Poštovani roditelji,

u nastavku je obavijest vezana uz prijevoz učenika s područja Buzina i Jakuševca na izvanrednoj školskoj liniji 841/842.

Za OŠ Frana Galovića i I. OŠ Dugave voziti će jedan autobus. Trasa školske linije je slijedeća:

Garaža Dubrava izlaz u 6:30 sati, Buzin stajalište Buzinska cesta – Cebini u 7:15 sati (ulaz učenika) dalje Av. V. Holjevca, Ul. SR Njemačke , desno Sv. Mateja, Kamenarka ulica stajalište Kamenarka 18,  7:30 sati (ulaz učenika) , Gata ulica, Jakuševečka ulica stajalište Jakuševec – Škola (ulaz učenika), Sarajevska stajalište Sarajevska 27 (ulaz učenika) i dalje Sv. Mateja do OŠ I. Dugave i OŠ Frana Galovića u 7:45 sati.

Vožnja učenika doma je u 11:30 sati, Jakuševec – Buzin – nakon toga Garaža Dubrava u 12:45 sati.

Trasa autobusa je u prilogu.