OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE 11.6. – 19.6.2020.

Drage učenice i učenici, poštovane učiteljice i učitelji, poštovani roditelji/skrbnici,

u četvrtak, 11. lipnja 2020. je državni praznik, svetkovina Tijelova. Taj dan nećemo održavati nastavu.

U petak, 12. lipnja 2020. se nastava održava redovito u jutarnjem turnusu i prema uobičajenom rasporedu sati. U subotu, 13. lipnja 2020., odrađujemo dan u kojem nije održana nastava zbog štrajka prosvjetnih djelatnika tijekom 1.polugodišta tekuće nastavne godine .

Detaljnije informacije o organizaciji rada i nastave, rasporedu dolazaka školskih autobusa i sl. roditelji i učenici koji su na nastavi u školi, dobiti će od svojih razrednica. Nastava će biti organizirana prema mješovitom modelu nastave u skladu s uputama nadležnog Ministarstva znanosti i obrazovanja.

U ponedjeljak, 15. lipnja 2020. nastavljamo s redovitim rasporedom, u poslijepodnevnom turnusu, osim za učenike razrednih odjela uključenih u program produženog boravka koji cijelu nastavnu godinu pohađaju ujutro. U četvrtak i petak, 18 i 19.lipnja, odrađujemo dane provedene u štrajku, o čemu će učenici i roditelji biti informirani od razrednika.

Maja Lisska, ravnateljica