OBAVIJEST ZA ZADNJI NASTAVNI DAN

Dragi/e učenici/e, poštovani učitelji OŠ Frana Galovića!

U petak (19. lipnja) posljednji je dan nastavne godine 2019./2020. U ovoj uistinu neobičnoj školskoj godini nije nam bilo lako, ali trudili smo se zajedničkim snagama dati najbolje od sebe. Čestitam svima na uspjehu u učenju i vladanju. Učenici koji se upućuju na dopunski rad i predmetni ispit od razrednika će dobiti informaciju o održavanju istog.

Podjela svjedodžbi za učenike biti će 03. srpnja 2020.; o terminu podjele biti ćete obaviješteni od strane razrednika.

Svim učenicima želimo ugodne i tople ljetne dane i odmor od školskih obaveza, te da ujesen nastavimo u uobičajenim uvjetima, okolnostima i okruženju.

Osmašima puno sreće s upisom u željenu srednju školu.

Nastavna godina 2020/2021. započinje 07. rujna 2020. u poslijepodnevnoj smjeni od 14 sati, osim za učenike prvih razreda koji počinju priredbom u 17 sati.

Djelatnici i ravnateljica OŠ Frana Galovića