Erasmus dan

Učiteljice naše škole, Ivana Labaš, Sanja Minarik i Jelena Solak Vodopija, sudjelovale su u obilježavanju Erasmus dana, uključivši se u razmjenu iskustava  o Erasmus+ projektima naše škole s kolegicama iz OŠ Nikole Tesle i Ivana Gundulića iz Zagreba.

Međusobno su se upoznale s projektima pojedinih škola, razmijenile iskustva s održanih mobilnosti i razmjene učenika, savjetovale se o primjerima dobrih organizacija koje nude edukacije i seminare te ukazale na najčešće probleme prilikom realizacije pojedinog projekta. Dogovorile su buduću suradnju u projektima ekološke i prirodnoznanstvene tematike te partnerstvo pri realizaciji  znanstvenih sajmova za učenike.

Na ovaj smo način imale mogućnost diseminirati  provedene mobilnosti u sklopu KA1 projekta  Jednaki u različitosti, koji se trenutno provodi u našoj školi.