Zahvala liječnicima

Poštovani epidemiolozi, liječnici, medicinske sestre i tehničari, djelatnici NZJZ-a Andrija Štampar,

koristim priliku da Vam u svoje osobno ime te u ime učenika, učenica, djelatnika i djelatnica Osnovne škole Frana Galovića ovim putem zahvalim za nevjerojatan trud, volju i znanje koje u teškim trenucima borbe s pandemijom SARS-COV-2 ulažete da bismo svi bili zdravi i ponovno živjeli svoje živote pune sunca, svježeg zraka i zajedničkog druženja.

Posebno zahvaljujem na stručnoj i velikodušnoj podršci našoj školskoj liječnici, doktorici Tatjani Gadže-Okić, spec.školske medicine.

U vrijeme pandemije korona virusa i dalje pozivam učenike i učenice OŠ Frana Galovića na odgovorno ponašanje u skladu s preporukama epidemiologa, kako bismo zaštitili svoje te zdravlje svojih bližnjih i
sugrađana. Poštujući mjere sprječavamo širenje zaraze.

Sve vas puno vole i na vas misle učenici, učenice, djelatnici i djelatnice OŠ Frana Galovića!

Maja Lisska, ravnateljica OŠ Frana Galovića