VIRTUALNA IZLOŽBA ZADRUGARA OŠ FRANA GALOVIĆA

Zadruga OŠ Frana Galovića Crn Bel u školskoj 2020./2021. je zbog uvjeta u
kojima može djelovati odlučila napraviti virtualnu izložbu kako bismo
predstavili svoj rad.

Rad vrijednih zadrugara predstaviti ćemo na drugačiji način,a cilj izložbe je približiti rad zadruge učenicima i roditeljima naše škole.

U virtualnoj izložbi su sa svojim radovima sudjelovali učenici sekcije Kreativno popodne voditeljice Anite Mustapić, Vjeronaučna skupina Drugi pogled voditeljice Janje Škraba Stanešić i Rōke voditeljice Jelene Solak Vodopija. Za stručno usmjeravanje zaslužna je Mirta Savani Profeta, voditeljica sekcije Likovna radionica. U navedenoj izložbi pridružio nam se učitelj tehničkog Ivan Filipović sa Foto grupom koja je fotografirala radove vrijednih zadrugara.

Virtualnu izložbu zadruge Crn Bel svi zainteresirani će moći pogledati od 22. prosinca 2020. godine na web stranici škole na linku u nastavku:

Izložba Zadruge Crn Bel

Tomislav Šerkinić, voditelj Zadruge